پیشنهاد شامپو
نرم کننده آرگان پرژک

نرم کننده آرگان پرژک

روغن آرگان یک محصول از درخت آرگان مراکشی است. مغز دانه های درخت آرگان بعنوان مغذی و نرم کننده مو استفاده می شود. ویتامین E برای تغذیه مو بسیار مفید است و در روغن آرگان در مقادیر بالا ویتامین ای یافت می شود. همچنین امگا 6 و 9 موجود در روغن آرگان، آنتی اکسیدان هایی قوی هستند که با وجود این آنتی اکسیدان ها، مو از آسیب رادیکال های آزاد در امان می باشد.
روغن آرگان یک راه حل باور نکردنی برای نرم و لطیف و درخشان کردن موها و بسیار مناسب برای کسانی است که موهای فر و موج داری دارند. بر خلاف بسیاری از محصولات شیمیایی، روغن آرگان علاوه بر حالت دادن بی ضرر برای موها، باعث تقویت و محافظت موها از عوامل آسیب پذیر محیطی مانند نورآفتاب، آلودگی هوا و … می شود.
با تغذیه مو به وسیله روغن آرگان موجود در نرم کننده موی سر پرژک، موی آسیب دیده به تعادل بار الکتریکی می رسد و وز مو به صورت کامل از بین می رود. نرم کننده موی کراتینه پرژک با بالانس الکتریکی مو، شانه پذیری مو را افزایش داده و حالت پروازی و نامناسبی که هنگام شانه کردن مو به دلیل انباشت بار الکتریکی منفی به وجود می آید را از بین می برد. این نرم کننده با ترمیم و تقویت کردن بافت مو از شکنندگی و خشکی مو جلوگیری می کند.

جزئیات محصول
نرم کننده انار پرژک

نرم کننده انار پرژک

روغن هسته انار از ترکیبات موثری چون سابینن، مایکنا، لیمونن، آلفا پینن، ترپیننول و پانیسیک اسید تشکیل یافته است که حتی مقادیر ناچیزی از این مواد اثرات درمانی فوق‌العاده‌ای دارند. این روغن، موها را در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند و حیاتی دوباره به موها می‌بخشد و باعث شفافیت و نرم‌شدن موها می‌شود. روغن هسته انار منبع مناسبی از آنتی اکسیدان های بسیار قوی است که اثر محافظتی بر رنگ مو دارد وبرای سلامت موهای رنگ شده ضروری است.
استفاده از نرم کننده روغن هسته انارپرژک، باعث ترمیم موهای خشک و شکننده شده، از خشکی و زبر شدن تار موی رنگ شده جلوگیری کرده و همچنین با رساندن مواد غذایی به مو، باعث تغذیه و تقویت مو می شود.

جزئیات محصول
نرم کننده  آووکادو پرژک

نرم کننده آووکادو پرژک

روغن آووکادو دارای خاصیت مرطوب کنندگی طبیعی است که به افزایش و حفظ رطوبت مو کمک می کند و به همین دلیل برای مرطوب کردن موهای خشک، شکننده و آسیب دیده مناسب است. مواد معدنی موجود در روغن آووکادو، کوتیکول‌ یا همان لایه‌‌ی بیرونی و محافظ مو را تقویت و مستحکم می‌کند که در نهایت از شکستن موها جلوگیری خواهد کرد. اگر موهای شما خشک و شکننده است و دنبال یک مرطوب کننده طبیعی می‌گردید، بهتر است از نرم کننده آووکادو پرژک استفاده کنید. استفاده از این نرم کننده به آبرسانی موها کمک می‌‌کند ، در نتیجه موها براق و درخشنده می‌شوند و رطوبت و نرمی خاصی پیدا می‌کنند.

جزئیات محصول
نرم کننده انگور پرژک

نرم کننده انگور پرژک

خواص ضدالتهابی، ضدمیکروبی و آنتی‌اکسیدان‌های موجود در روغن هسته انگور آن را به یک درمان طبیعی و موثر برای موها تبدیل کرده است. روغن هسته انگور غنی از اسید اولئیک ( oleic acid ) و اسید لینولئیک ( linoleic acid ) است که نقش بسیاری موثری در تغذیه موها دارند. اسید لینولئیک یک اسید چرب امگا 6 است که در تحریک رشد مو موثر است. ویتامین E و آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی موجود در این روغن به خوبی می‌توانند موها را از آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت کرده و موهای آسیب دیده را ترمیم و احیا کنند.
اگر دراثر استفاده از محصولات و وسایل آرایشی بهداشتی، چون سشوار و اتوی مو، یا انجام درمان‌های ضد ریزش، دچارخشکی شدید مو‌های سرخود و یا بروز موخوره شده اید می‌توانید از نرم کننده هسته انگور پرژک برای درمان مو‌های خود استفاده کنید.

جزئیات محصول