پیشنهاد شامپو

مزایای استفاده از نمک برای مو

30 مرداد 1397

مزایای جادویی استفاده از نمک در موهای شما که پول و زمان را صرفه جویی می کنند

1-رفع شوره سر

شایع ترین علت رشد شوره سر، سلول های پوست مرده در پوست سر است که به پوسته تبدیل می شود و رشد قارچی ناشی از رطوبت است. محبوب ترین عنصر آشپزخانه، نمک، نه تنها به جذب روغن بیش از حد پوست سر کمک می کند، بلکه موجب حذف آسان پوسته ها و شوره سر در هنگام شستشوی مو می شود. نمک را بر روی پوست خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید. بعد از مدتی، آن را بطور معمول شستشودهید

2-موهای ضخیم تر

 

ریزش مو اتفاق مهمی است که ما همیشه تمایل به دست کم گرفتن آن نداریم.

استفاده از سرم های شیمیایی و محصولات مو باعث می شوند که موهای شما از بین بروند و همچنین پوست سر کاملا خشک شود. لایه برداری ترکیبی از شامپو و نمک کمک می کند تا موهای خود را ضخیم ترکنید.این ترکیب نه تنها باعث می شود که موهای شما به اندازه کافی بزرگ شوند بلکه باعث ضخیم شدن مو می شوند. شامپو را همان مقدار که نیاز دارید بردارید و با نمک مخلوط کنید (نصف مقدار شامپو). ماساژ را به آرامی شروع کنید .موهای خود را با آب سرد بشویید تا موها شاداب و ضخیم تر به نظر برسند.

 

3-افزایش رشد مو

 نمک رشد مو را تقویت می کند. برای کسانی که از مواجهه با مشکلات ریزش مو برخوردارند، نمک دریایی طبیعی ترین و ارزان ترین ماده برای درمان مشکل شما است. نمک منافذ مسدود شده را روی پوست باز می کند و بنابراین باعث رشد مناسب مو می شود.اگر موهای خود را با برخی از روغن ها و نمک چند بار در هفته ماساژ دهید می توانید رشد موهای خود را سریعتر از قبل ببینید.

4-از بین برنده چربی بیش از حد مو

اگر شامپو زدن روزانه موها بعلت چربی بیش از حد پوست و موی سر بخشی از زندگی روزمره شما شده است ، نمک قطعا برای نجات شما خواهد آمد. چربی برای مو لازم است ، اما چربی بیش از حد مو می تواند منجر به خجالت های ناخواسته شود. نمک ترشحات غدد سباسه را که مسئولیت آزاد شدن روغن را به پوست سر می دهند تنظیم می کند.  

5-تشدید گردش خون

نمک دریایی یک شکل دیگر از نمک است که گردش خون را در پوست سر تشدید می کند و بنابراین رشد مو را افزایش می دهد. مواد معدنی مختلف موجود در نمک دریایی - کلسیم، روی، منیزیم، برومید، گوگرد و کلرید سدیم - دارای مزایای بسیاری هستند که این ترکیبات بافت، حجم، درخشندگی و قدرت بیشتر به مو  می دهند..